Centrum aktivních 

rodičů a dětí

Píle - Podpora - Porozumění

Jsme bezpečným místem pro všechny,

kteří se chtějí učit nové věci, rozvíjet děti i sebe,

hledají radu odborníka nebo jen vlídné slovo a podporu.

  • Facebook Social Icon
  • Instagram Social Icon

Společně 

  Sousedíš s námi nebo bydlíš v širším okolí?

  Hledáš zábavu nebo společnost?

  Potřebuješ pomoc a nevíš si rady?

  Jsi rodič samoživitel nebo rodina v nelehké životní situaci?

Naše služby jsou tady pro tebe bezplatně. 

Nabízíme

  Volnočasové aktivity pro rodiče i děti

  Kurzy a semináře pro dospělé

  Podporu a individuální poradenství

  Společenské a kulturní akce

  Klubovnu a zahradu ve vnitrobloku

1.

3.

2.

Kurzy a semináře 
pro dospělé

Pro všechny včelky, které se chtějí dále rozvíjet a vzdělávat, nabízíme kurzy a semináře pod vedením odborníků. Přijďte i se svými dětmi, rádi se o ně po dobu kurzu postaráme v naší klubovně. Přehled aktuálních kurzů najdete v rozvrhu. Těšíme se na tebe!

Podporu a individuální poradenství

Potřebujete radu odborníka? Zeptejte se nás. Využíváme služeb několika specialistů, kteří Vám jsou schopni poradit ať už z oblasti pracovně právní nebo rodinného a vztahového poradenství. V našem týmu je k dispozici i psycholog, který rád pomůže. 

Volnočasové aktivity 
pro rodiče i děti

Jsou určeny všem včelkám, velkým i malým, které rády něco tvoří, vyrábějí či se rády pohybují. Vyberte si z naší nabídky výtvarných, tvořivých a nebo pohybových kurzů a nebo se k nám připojte na společnou procházku Prahou.

Společenské 
a kulturní akce

Setkávání a sdílení je pro nás včelky důležité. Přijďte se seznámit se zajímavými osobnostmi, pozdravit se se sousedy u grilování, nebo se společně pobavit u divadelního představení.  

4.

Klubovnu a zahradu 
ve vnitrobloku

Klubovna a zahrada je přístupná těm, kteří chtějí trávit čas s dítětem v klidu a bezpečí nebo u nás zrovna navštěvují nějaký kurz. V klubu je po celou dobu dětská chůva, která dohlíží na nejmenší včeličky a stará se o jejich zábavu.

5.

Projekt s názvem "Včelí úl" s registračním číslem CZ.07.3.63/0.0/0.0/16_031/0000220 je zaměřen na vznik a provoz nového kulturně komunitního centra a prostoru komunitního života - a to každý všední den podle aktuální otevírací doby, vyjma letních prázdnin, kdy je letní provoz 8 hod denně ve všední dny.

Během projektu dojde k realizaci sociálně kulturních aktivit (např. organizace sportovních akcí, divadel, charitativních akcí, společné tvoření a organizace výstav), výchovně vzdělávacích aktivit (semináře na téma jak se zařadit zpět do pracovního procesu), volnočasové aktivity (výtvarné kurzy, tvořící kurzy, pohybové kurzy, společné procházky Prahou), individuální poradenství (na témata právního, rodinného a vztahového, pracovně-právního a psychologického poradenství), aktivity nízkoprahového charakteru (kurzy nošení dětí, kurzy znakování s dětmi, kurzy zdravého přebalování, výukové problémy dětí atd), vznik a provoz klubu pro děti a mládež (hlídání dětí pro rodiče, jež se v komunitním centru seberealizují, dále doučování a před/školní příprava, hraní, výtvarné a kreativní aktivity), zajištění programu pro letní prázdniny 2017 a 2018 s organizací exkurzí či zábavných dnů v komunitním centru a mimo něj, realizace platforem s účelem zvýšení povědomí o problémech života skupin osob sociálně vyloučených ve spolupráci s relevantními aktéry (úřadu práce, neziskových organizací, psychologů, výchovných poradců, orgánu sociálně-právní ochrany dětí atd.).

Do aktivit je zapojena cílová skupina osob sociálně vyloučených a sociálním vyloučením ohrožených. Jako sekundární cílová skupina jsou zapojeni i další obyvatelé místních komunit.

Projekt je podpořen z Operačního programu Praha - Pól růstu v celkové výši 7.951.356,25 Kč

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now