BabySalsa

Termín:

Délka kurzu:

Místnost:

Věk:

Kapacita:

Každé úterý

11:00 - 12:00

Včelí úl

rodiče + děti v šátku a nosítku

8 dospělých osob + děti v šátku

Popis kurzu: Kurz je určen pro maminky nebo tatínky, kteří se rádi hýbou na latinskoamerické rytmy a nechtějí o tento požitek ochudit ani svého malého broučka. Děťátko si během tance spokojeně hoví v šátku
nebo nosítku, zatímco rodič si užívá tančení za zvuků salsy, bachaty, cha-chy a jiných…A možná i
s tou malou zátěží něco zhubneme nebo zpevníme! Vhodné pro miminka od 7.týdne až dokud je
unesete:-)

Inspirovat se můžete zde: https://www.youtube.com/watch?v=XV2q1M5BLAc&app=desktop

V rezervačním systému rodič přihlásí počet dětí jako počet osob na kroužku, sebe jako počet osob nepřihlašuje.

Pokud na aktivitu nemůžete dorazit, odhlašte se prosím. U opakovaných neomluvených absencí znemožníme členovi dále našich služeb využívat.

 

Pokud se k nám chystáte poprvé, přijďte o malinko dříve, ať Vás stihneme zaregistrovat.

 

Kroužek je zdarma. Přezuvky sebou.

 

Těšíme se - tým Včelek :-)

Lektor:
Kateřina Chuchmová
 

Instruktorka BabySalsa

Projekt s názvem "Včelí úl" s registračním číslem CZ.07.3.63/0.0/0.0/16_031/0000220 je zaměřen na vznik a provoz nového kulturně komunitního centra a prostoru komunitního života - a to každý všední den podle aktuální otevírací doby, vyjma letních prázdnin, kdy je letní provoz 8 hod denně ve všední dny.

Během projektu dojde k realizaci sociálně kulturních aktivit (např. organizace sportovních akcí, divadel, charitativních akcí, společné tvoření a organizace výstav), výchovně vzdělávacích aktivit (semináře na téma jak se zařadit zpět do pracovního procesu), volnočasové aktivity (výtvarné kurzy, tvořící kurzy, pohybové kurzy, společné procházky Prahou), individuální poradenství (na témata právního, rodinného a vztahového, pracovně-právního a psychologického poradenství), aktivity nízkoprahového charakteru (kurzy nošení dětí, kurzy znakování s dětmi, kurzy zdravého přebalování, výukové problémy dětí atd), vznik a provoz klubu pro děti a mládež (hlídání dětí pro rodiče, jež se v komunitním centru seberealizují, dále doučování a před/školní příprava, hraní, výtvarné a kreativní aktivity), zajištění programu pro letní prázdniny 2017 a 2018 s organizací exkurzí či zábavných dnů v komunitním centru a mimo něj, realizace platforem s účelem zvýšení povědomí o problémech života skupin osob sociálně vyloučených ve spolupráci s relevantními aktéry (úřadu práce, neziskových organizací, psychologů, výchovných poradců, orgánu sociálně-právní ochrany dětí atd.).

Do aktivit je zapojena cílová skupina osob sociálně vyloučených a sociálním vyloučením ohrožených. Jako sekundární cílová skupina jsou zapojeni i další obyvatelé místních komunit.

Projekt je podpořen z Operačního programu Praha - Pól růstu v celkové výši 7.951.356,25 Kč

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now