Divadla pro děti

Termín:

Termíny níže

Začátky představení jsou v 16 hodin,

od 14 - 20 hodin je otevřena herna. 

Naše milé Včelky,

připravili jsme pro Vás a Vaše děti mnoho krásných divadelních představení. 

Tým Včelek

Program a obsah představení:

neděle - 16/9 - Martin Sochor - David a Goliáš

neděle - 23/9 - Divadlo Jabada - O 3 prasátkách 

neděle - 30/9 - Myšmaš 

sobota - 6/10 - Divadlo Jabada - Nebojím se pomoci 

neděle - 14/10 - Martin Sochor - Robinson

neděle - 21/10 - Divadlo Jabada - O kohoutkovi a slepičce 

neděle - 4/11 - Divadlo Jabada - O 3 prasátkách 

neděle - 11/11 - Ahoj, děti

neděle - 18/11 - Divadlo Jabada - Nebojím se pomoci 

neděle - 25/11 - Martin Sochor - Umberto Eco

neděle - 2/12 - Divadlo Jabada - O kohoutkovi a slepičce 

V rezervačním systému rodič nahlásí celkový počet osob. Pokud chce být na představení přítomen, počítá sebe i dítě. Pokud nechce být přítomen, přihlásí pouze dítě (min. věk 3 +). 

Pokud na aktivitu nemůžete dorazit, odhlašte se prosím. U opakovaných neomluvených absencí znemožníme členovi dále našich služeb využívat.

Pokud se k nám chystáte poprvé, přijďte o malinko dříve, ať Vás stihneme zaregistrovat.

Představení je zdarma. 

Martin Sochor - Robinson (děti 3+)

Hravé, dobrodružné, činoherně - mimické představení.

Příběh o touze po dobrodružství, o dětské duši v každém z nás, o síle představivosti. Příběh o umění přežít v divoké přírodě, střetu odliš- ných kultur a přátelství. O tom, že se člověk nemá do dobrodružství vrhat nepřipravený, ale musí se nejdříve hodně naučit, aby si dokázal poradit v různých nečekaných situacích. A také o tom, že všude dob- ře, ale doma je nejlépe.

Volně na téma románu Daniela Defoa Robinson Crusoe.

Divadelní postava malíř pokojů, prožije spolu s dětmi příběh inspiro- vaný jeho dětskou touhou stát se statečným námořníkem. Společně musí přijít na to, jak přežít v divoké přírodě, rozdělat oheň, postavit si dům i o tom, jak je pro člověka důležité nebýt sám. Všechny jeho pracovní nástroje se silou představivosti a stržením do víru dobro- družství mění na lodě, zvířata, lidojedy, piráty, mluvícího papouška a další rozmanité věci.

Délka představení 55 až 60 minut, bez přestávky. 

Martin Sochor - O Davidu a Goliáši (děti 3+)

Srdečně Vás zveme na hravé a veselé činoherně - mimické představení Martina Sochora.

Poučný příběh o tom, že se velcí nemají vytahovat na malé,

silnější na slabší a úplně nejlepší je být kamarádi.

Jak se změní člověk v herce-mima? To všichni uvidí na vlastní oči. Uvidí skříňku s líčidly a proměnu lidské tváře v masku, která se umí na povel smát, být smutná, odvážná i hrozná. Společně s hercem objevíme svět fantazie. Neviditelné se stává viditelným. Vrhneme se spolu odvážně do světa fantazie a hravosti. Budeme si dělat srandu sami ze sebe, dozvíme se něco o přírodě, když si spolu zahrajeme vítr, vodu i zemi a vůbec zažijeme spoustu legrace.

Děti se nejen pobaví, ale spolu s hercem se stávají součástí předsta-

vení, na kterém se i aktivně podílejí. Lidská představivost je obrov-

ská, stačí jí jen naznačit a už se začínají dít ty nejúžasnější věci.

Putování s pantomimou, tentokrát o Davidu a Goliáši, je určené pro

děti mateřských škol a prvního stupně základní školy.

Délka představení 55 až 60 minut bez přestávky.

www.martinsochor.cz

Martin Sochor - Umberto Eco (děti 3+)

Informace doplníme. 

Martin Sochor - Umberto Eco (děti 4+)

Informace doplníme. 

Myš Maš a Ahoj, děti! (děti 3+)

 

Písničková revue se 2 zpěváky, zpívají autorské písničky MYŠ MAŠ, mezi písničkami si s dětmi povídají na téma léto a prázdniny. Malé odvážlivce zvou k rozhovorům, vše má interaktivní charakter. Vhodně propojeno drobnými soutěžemi a legráckami. Pestrý kultivovaný pořad s důrazem na dětského diváka.

 

Délka vystoupení 60 minut. 

Divadlo Jabada - O kohoutkovi a slepičce (děti 3+)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Dvě tetky jsou na trh, jedna chce prodat kohouta, druhá slepici. Aby si ukrátily cestu, na chvilku se zastaví a převypráví si pohádku... Představení, které potěší všechny děti a pobaví dospělé.

Délka představení: 30- 40 minut bez přestávky (čas záleží na reakcích dětí)

Divadlo Jabada - Tři prasátka (děti 3+)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

My tři bratři prasečí dovádět a skotačit, skotačit a hýkat kvíkat, vůbec na nic nenaříkat, jako prase v žitě žít, dovádět a skotačit, jsme tři bratři pěkně šik - Čuni, Funi a Kvík!
Klasická pohádka pro nejmenší o líných prasátkách, které nakonec zachrání před sežráním vlkem jejich pilný prasečí bráška.

Délka představení: 30- 40 minut bez přestávky (čas záleží na reakcích dětí)

Divadlo Jabada - Nebojím se pomoci (děti 4+)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

Inscenace Nebojím se pomoci, kterou vám nabízíme se zaměřuje na problematiku první pomoci. Součástí inscenace je loutkové představení, přednáška zdravotníka v interakci s loutkou i

dětmi a prostor pro dotazy.

Délka představení: 30- 40 minut bez přestávky (čas záleží na reakcích dětí)

Projekt s názvem "Včelí úl" s registračním číslem CZ.07.3.63/0.0/0.0/16_031/0000220 je zaměřen na vznik a provoz nového kulturně komunitního centra a prostoru komunitního života - a to každý všední den podle aktuální otevírací doby, vyjma letních prázdnin, kdy je letní provoz 8 hod denně ve všední dny.

Během projektu dojde k realizaci sociálně kulturních aktivit (např. organizace sportovních akcí, divadel, charitativních akcí, společné tvoření a organizace výstav), výchovně vzdělávacích aktivit (semináře na téma jak se zařadit zpět do pracovního procesu), volnočasové aktivity (výtvarné kurzy, tvořící kurzy, pohybové kurzy, společné procházky Prahou), individuální poradenství (na témata právního, rodinného a vztahového, pracovně-právního a psychologického poradenství), aktivity nízkoprahového charakteru (kurzy nošení dětí, kurzy znakování s dětmi, kurzy zdravého přebalování, výukové problémy dětí atd), vznik a provoz klubu pro děti a mládež (hlídání dětí pro rodiče, jež se v komunitním centru seberealizují, dále doučování a před/školní příprava, hraní, výtvarné a kreativní aktivity), zajištění programu pro letní prázdniny 2017 a 2018 s organizací exkurzí či zábavných dnů v komunitním centru a mimo něj, realizace platforem s účelem zvýšení povědomí o problémech života skupin osob sociálně vyloučených ve spolupráci s relevantními aktéry (úřadu práce, neziskových organizací, psychologů, výchovných poradců, orgánu sociálně-právní ochrany dětí atd.).

Do aktivit je zapojena cílová skupina osob sociálně vyloučených a sociálním vyloučením ohrožených. Jako sekundární cílová skupina jsou zapojeni i další obyvatelé místních komunit.

Projekt je podpořen z Operačního programu Praha - Pól růstu v celkové výši 7.951.356,25 Kč

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now