Momfullness

Termín:

Délka kurzu:

Místnost:

Věk:

Kapacita:

Čtvrtky 15.11.,22.11.,29.11.,6.12. 

Kurz je navazující

17:15-19:15

Včelí úl

rodiče 

8 dospělých osob 

Popis kurzu: Momfulness 4 týdenní workshop pro maminky, které chtějí zkusit do svého života vnést praktické techniky mindfulness - všímavé pozornosti. Díky těmto technikám můžeme prožívat svůj každodenní život ve větší spokojenosti a lehkosti. Jak si více užívat se svými dětmi a měně se stresovat. Naše děti jsou zárukou toho, že naše plány většinou nevyjdou tak, jak jsme si představovali. Jak si takové situace, ve kterých nás něco překvapí více užívat a nezbláznit se. To i další se dozvíte na momfulness, který pro Vás chystám. Jestli se točíte v nekonečném kruhu mezi domácností a svými dětmi, které vás nenechají ani chvilku v klidu a do toho se vám v myšlenkách střídají pocity, že to nezvládáte a vyčítáte si své reakce. Jestli chcete větší klid a radost i ve dnech, kdy doslova padáte na pusu a ještě mít nadbytek pro svého muže. Pak je tento workshop možná i pro Vás.

V rezervačním systému rodič přihlásí počet dětí jako počet osob na kroužku, sebe jako počet osob nepřihlašuje.

Pokud na aktivitu nemůžete dorazit, odhlašte se prosím. U opakovaných neomluvených absencí znemožníme členovi dále našich služeb využívat.

 

Pokud se k nám chystáte poprvé, přijďte o malinko dříve, ať Vás stihneme zaregistrovat.

 

Kroužek je zdarma. Přezuvky sebou.

 

Těšíme se - tým Včelek :-)

Lektor:
Kateřina Hýská
 

Projekt s názvem "Včelí úl" s registračním číslem CZ.07.3.63/0.0/0.0/16_031/0000220 je zaměřen na vznik a provoz nového kulturně komunitního centra a prostoru komunitního života - a to každý všední den podle aktuální otevírací doby, vyjma letních prázdnin, kdy je letní provoz 8 hod denně ve všední dny.

Během projektu dojde k realizaci sociálně kulturních aktivit (např. organizace sportovních akcí, divadel, charitativních akcí, společné tvoření a organizace výstav), výchovně vzdělávacích aktivit (semináře na téma jak se zařadit zpět do pracovního procesu), volnočasové aktivity (výtvarné kurzy, tvořící kurzy, pohybové kurzy, společné procházky Prahou), individuální poradenství (na témata právního, rodinného a vztahového, pracovně-právního a psychologického poradenství), aktivity nízkoprahového charakteru (kurzy nošení dětí, kurzy znakování s dětmi, kurzy zdravého přebalování, výukové problémy dětí atd), vznik a provoz klubu pro děti a mládež (hlídání dětí pro rodiče, jež se v komunitním centru seberealizují, dále doučování a před/školní příprava, hraní, výtvarné a kreativní aktivity), zajištění programu pro letní prázdniny 2017 a 2018 s organizací exkurzí či zábavných dnů v komunitním centru a mimo něj, realizace platforem s účelem zvýšení povědomí o problémech života skupin osob sociálně vyloučených ve spolupráci s relevantními aktéry (úřadu práce, neziskových organizací, psychologů, výchovných poradců, orgánu sociálně-právní ochrany dětí atd.).

Do aktivit je zapojena cílová skupina osob sociálně vyloučených a sociálním vyloučením ohrožených. Jako sekundární cílová skupina jsou zapojeni i další obyvatelé místních komunit.

Projekt je podpořen z Operačního programu Praha - Pól růstu v celkové výši 7.951.356,25 Kč

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now