Stay in love: How to make your relationship last.

Termín:

Délka kurzu:

Místnost:

Věk:

Kapacita:

30.11.2018  17:00 - 19:00

KURZ JE V ANGLIVKÉM JAZYCE

Včelí úl

rodiče (hlídání zajistíme)

8 osob

Come and learn about the latest research on what makes relationships work. You will also take home a range of useful tips on how to deepen your mutual understanding and enhance the feeling of closeness to each other. 

 

Možná by se ještě dala doplnit informace o nás dvou:

 

The workshops is offered in English and is

facilitated by Barbora and Toby Downes,

who themselves have been married for 13

years, with two children. Barbora is a trained

psychologist and psychotherapist with more

than 15 years experience. Toby is a

registered Gottman Institute Course Leader

and Trainer.

Během kurzu nabízíme hlídání dětí 18 měsíců +.

V rezervačním systému při přihlášení napište do poznámky, že máte zájem o hlídání a počet dětí + věk. 

Pokud na aktivitu nemůžete dorazit, odhlašte se prosím. U opakovaných neomluvených absencí znemožníme členovi dále našich služeb využívat.

 

Pokud se k nám chystáte poprvé, přijďte o malinko dříve, ať Vás stihneme zaregistrovat.

 

Kroužek je zdarma. 

 

Těšíme se - tým Včelek :-)

Lektor:
Barbora Downes

Projekt s názvem "Včelí úl" s registračním číslem CZ.07.3.63/0.0/0.0/16_031/0000220 je zaměřen na vznik a provoz nového kulturně komunitního centra a prostoru komunitního života - a to každý všední den podle aktuální otevírací doby, vyjma letních prázdnin, kdy je letní provoz 8 hod denně ve všední dny.

Během projektu dojde k realizaci sociálně kulturních aktivit (např. organizace sportovních akcí, divadel, charitativních akcí, společné tvoření a organizace výstav), výchovně vzdělávacích aktivit (semináře na téma jak se zařadit zpět do pracovního procesu), volnočasové aktivity (výtvarné kurzy, tvořící kurzy, pohybové kurzy, společné procházky Prahou), individuální poradenství (na témata právního, rodinného a vztahového, pracovně-právního a psychologického poradenství), aktivity nízkoprahového charakteru (kurzy nošení dětí, kurzy znakování s dětmi, kurzy zdravého přebalování, výukové problémy dětí atd), vznik a provoz klubu pro děti a mládež (hlídání dětí pro rodiče, jež se v komunitním centru seberealizují, dále doučování a před/školní příprava, hraní, výtvarné a kreativní aktivity), zajištění programu pro letní prázdniny 2017 a 2018 s organizací exkurzí či zábavných dnů v komunitním centru a mimo něj, realizace platforem s účelem zvýšení povědomí o problémech života skupin osob sociálně vyloučených ve spolupráci s relevantními aktéry (úřadu práce, neziskových organizací, psychologů, výchovných poradců, orgánu sociálně-právní ochrany dětí atd.).

Do aktivit je zapojena cílová skupina osob sociálně vyloučených a sociálním vyloučením ohrožených. Jako sekundární cílová skupina jsou zapojeni i další obyvatelé místních komunit.

Projekt je podpořen z Operačního programu Praha - Pól růstu v celkové výši 7.951.356,25 Kč

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now