Word

Termín:

Místnost:

Kapacita:

Čtvrtky 15 - 17 hodin - kurz je navazující a jsou dva stejné bloky

1 blok: 11., 18. a 25.10.

2 blok: 22., 29.11. a 6.12. (stejný obsah)

Mája

rodiče (hlídání zajistíme - předem nahlašte)

8 osob

Popis kurzu:

Co probereme:

- Napsání prvního textu

- Základní formátování - písmo, odstavce, odrážky

- Přiřazení stylu nadpisům

- Vložení tabulky

- Vložení obrázku - klipartu

- Vložení symbolů, vzorců

- Číslování stránek

- Generování obsahu

- Vyhledávání v dokumentu

- Nastavení jazyka

- Kontrola pravopisu a gramatiky

- Propojení Wordu s Excelem

 

K čemu se to hodí? Dnes se pomalu v každé firmě setkáte s texty ve Wordu. Obvyklými požadavky jsou úprava textů pro klienta, vytvoření obsahu, kontrola pravopisu. Už při tvorbě životopisu můžete dát najevo, že některé tyto požadavky ovládáte.

 

Během kurzu nabízíme hlídání dětí 18 měsíců +.

V rezervačním systému při přihlášení napište do poznámky, že máte zájem o hlídání a počet dětí + věk. Děti si mohou hrát v klubovně nebo tvořit, na kurzu ale přítomné být nemohou z důvodu kvality hodiny i pro bezdětné účastníky. Děti v nosítku a šátku na hodině být přítomni mohou, pokud se jim tam ale nelíbí, rodič se s nimi odebere do klubovny.

Pokud na aktivitu nemůžete dorazit, odhlašte se prosím. U opakovaných neomluvených absencí znemožníme členovi dále našich služeb využívat.

 

Pokud se k nám chystáte poprvé, přijďte o malinko dříve, ať Vás stihneme zaregistrovat.

 

Kurz je zdarma. Přezuvky sebou.

 

Těšíme se - tým Včelek :-)

Lektor:
Tereza Chmelíková
 

Projekt s názvem "Včelí úl" s registračním číslem CZ.07.3.63/0.0/0.0/16_031/0000220 je zaměřen na vznik a provoz nového kulturně komunitního centra a prostoru komunitního života - a to každý všední den podle aktuální otevírací doby, vyjma letních prázdnin, kdy je letní provoz 8 hod denně ve všední dny.

Během projektu dojde k realizaci sociálně kulturních aktivit (např. organizace sportovních akcí, divadel, charitativních akcí, společné tvoření a organizace výstav), výchovně vzdělávacích aktivit (semináře na téma jak se zařadit zpět do pracovního procesu), volnočasové aktivity (výtvarné kurzy, tvořící kurzy, pohybové kurzy, společné procházky Prahou), individuální poradenství (na témata právního, rodinného a vztahového, pracovně-právního a psychologického poradenství), aktivity nízkoprahového charakteru (kurzy nošení dětí, kurzy znakování s dětmi, kurzy zdravého přebalování, výukové problémy dětí atd), vznik a provoz klubu pro děti a mládež (hlídání dětí pro rodiče, jež se v komunitním centru seberealizují, dále doučování a před/školní příprava, hraní, výtvarné a kreativní aktivity), zajištění programu pro letní prázdniny 2017 a 2018 s organizací exkurzí či zábavných dnů v komunitním centru a mimo něj, realizace platforem s účelem zvýšení povědomí o problémech života skupin osob sociálně vyloučených ve spolupráci s relevantními aktéry (úřadu práce, neziskových organizací, psychologů, výchovných poradců, orgánu sociálně-právní ochrany dětí atd.).

Do aktivit je zapojena cílová skupina osob sociálně vyloučených a sociálním vyloučením ohrožených. Jako sekundární cílová skupina jsou zapojeni i další obyvatelé místních komunit.

Projekt je podpořen z Operačního programu Praha - Pól růstu v celkové výši 7.951.356,25 Kč

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now